| Product Details | |
| Product Name | 22K Gold CZ Bangle |
| Category | Gold |
| Occasion | Festive |
| Status | Trending |
| Metal Details | |
| Purity / Karatage | 22K |
| Approximate Weight | 22.000 grams |
| Stone Details | |
| Stone Type | CZ |
| Category Details | |
| Jewellery Type | Bangle |
| Occasion | Festival |
| Trend | Fancy |
| Gender | Women |
| Finish | Yellow |
| Purity | Gold 22K / 916 |