| Product Details | |
| Product Name | 18K Diamond Cushion Necklace |
| Category | Diamond |
| Occasion | Special Occasion |
| Status | New |
| Metal Details | |
| Purity / Karatage | 18K |
| Approximate Weight | 14.000 grams |
| Stone Details | |
| Stone Type | Diamond |
| Category Details | |
| Jewellery Type | Necklace |
| Occasion | Special Occasion |
| Trend | Modern |
| Gender | Women |
| Finish | White |
| Purity | Gold 18K / 750 |