| Product Details | |
| Product Name | 18K Diamond Floral Pendant |
| Category | Diamond |
| Occasion | Anniversary |
| Metal Details | |
| Purity / Karatage | 18K |
| Approximate Weight | 4.000 grams |
| Stone Details | |
| Stone Type | Diamond |
| Category Details | |
| Jewellery Type | Pendants |
| Occasion | Anniversary |
| Trend | Modern |
| Gender | Women |
| Finish | Rose |
| Purity | Gold 18K / 750 |