| Product Details | |
| Product Name | 14K Diamond Charm Bracelet |
| Category | Diamond |
| Occasion | Daily Wear |
| Status | Trending |
| Metal Details | |
| Purity / Karatage | 14K |
| Approximate Weight | 8.000 grams |
| Stone Details | |
| Stone Type | Diamond |
| Category Details | |
| Jewellery Type | Bracelet |
| Occasion | Daily Wear / Casual |
| Trend | Modern |
| Gender | Women |
| Finish | White |
| Purity | Gold 14K / 585 |