| Product Details | |
| Product Name | 18K Diamond Kids Earrings |
| Category | Diamond |
| Occasion | Daily Wear |
| Status | Offer |
| Metal Details | |
| Purity / Karatage | 18K |
| Approximate Weight | 2.000 grams |
| Stone Details | |
| Stone Type | Diamond |
| Category Details | |
| Jewellery Type | Earrings |
| Occasion | Daily Wear / Casual |
| Trend | Modern |
| Gender | Kids |
| Finish | White |
| Purity | Gold 18K / 750 |